sobota 2. ledna 2010

EnergieTak mě dnes ráno docela chytli záda, protože jsem s tím potřeboval rychle něco dělat; rozhodl jsem se spojit příjemné s užitečným a vydal se na Vyšehrad, neboť je to jedno z nejsilnějších energetických míst tady v Praze. „Léčebná kůra“ trvala necelých patnáct minut, počítám do ní pobyt v Královské akropoli. Během toho jsem udělal pár fotek a nepřetržitě poslouchal hudbu. Bylo to poměrně jednoduché, protože jsem se soustředil pouze na to aby bolest ze zad odešla. Energie která se v prostoru akropole nachází je opravdu poměrně silná takže sem ji cítil prakticky okamžitě, jakmile jsem do ní vstoupil. Na zasněženém podstavci sousoší Ctirada a Šárky jsem spatřil nějakou čáranici ve sněhu, ten jsem rukou setřel a v duchu promluvil k soše, že já jim uklidím a oni mi vyženou bolest ze zad. Po asi deseti minutách, nebo patnácti – přesně nevím, byla bolest cca o tři čtvrtiny slabší. Poté jsem se šel podívat ke Svatému Václavovi a šel zpět na metro, to už byla veškera bolest skoro pryč. Jakmile jsem byl doma, byla bolest zcela pryč. Protože jsem se již několikrát přesvědčil o účincích energetických míst, tak jsem to bral celé jako hotovou věc a o ničem nepochyboval. Abych byl přesnější, tak z 99% jsem o ničem nepochyboval, přece jen nejsem žádný duchovní mistr bych byl schopen se soustřediti stoprocentně na ne tak vážnou věc.

Energetická místa jsou úžasná věc, která vám pomůže s čímkoli, stačí jen relaxovat a myslet na to, čeho chceme dosáhnout nebo čeho se chceme zbavit. I několikaminutový pobyt vám může pomoci. Jen v naší zemi jsou takových míst tisíce. Drtivou většinu z nich zneužila arcisekta, jež se zove Katolickou církví. Na těch nejsilnějších energetických bodech stojí dnes kostely a kaple, které nahradili původní pohanské svatyně a modly. A všude je samozřejmě kříž. Kříž jako takový blokuje zemskou energii, což je důvod proč tam byl umístěn. Nicméně je zde mnoho míst, jako je například Svatá Hora u Příbrami, Tetín či Velíz, kde je energie tak silná že vám brní ruce i nohy jako blázen, kříž nekříž. To ale neznamená, že v ostatních případech je energie zcela umlčena, žádný kříž ji nemůže stoprocentně zadržet a moc kříže začíná slábnout…… Ať už tam jsou křesťanské či jiné symboly, tato místa vás naplní positivní energií a pomůžou vám od vašich trápení, nebo je dokážou zmírnit. Kdo si hrajete se siderickým kyvadélkem, tak doporučuji vzíti si na výlet s sebou, budete se divit jak bude na některých místech vyvádět: ) .

Spoustu zajímavých informací o energiích se dozvíte například zde: http://www.archiweb.cz/salon.php?action=show&id=5371&type=10Srp

Žádné komentáře:

Okomentovat